Sazināties!
Mēs vēlam katram, lai jums Laimīga darba diena! Tikšanās ar mūsu speciālistu ir bez maksas, mūsu speciālists ir netālu. Atstājiet savu kontaktinformāciju, un mēs ar jums sazināsimies!
lūdzu apstipriniet captcha
datu politikas paziņojums
Akceptēt datu politiku datu poitika
Paldies [name], mēs ar jums saināsimies.

Laipni lūgti Rahmqvist ģimenē

Rahmqvist jūs saņemsiet palīdzību un atbalstu efektīvākai un jautrākai darba dienai. Mēs palīdzēsim, daloties ar savām zināšanām un pieredzi. Nodrošināsim vietu, kur augt kā speciālistam, kā arī jums būs svarīga loma kompānijas nākotnes attīstībā.

Gatavs nākamajam solim?
Vieta, kur augt
Tavs personīgais treneris
Unikāli produkti
Atbildība ar brīvību

“Rahmqvist ir svarīgi, lai jūsvarētu būt jūs pats – mūsu produkti ir unikāli, un tādi ir arī mūsu darbinieki”

Mathias Monzeni - Sales Manager, Sweden

Speciālista dzīve

Rahmqvist pārdošana bieži vien ir padomu došana. Mēs veidojam ilgtermiņa attiecības un palīdzam klientiem ar zināšanām un atbalstu. Kad analizējam klienta situāciju, jūs arīdzan palīdzat mums radīt jaunu, unikālu produktu koncepciju.

Šobrīd mēs Rahmqvist esam ap 250 veiksmīgu pārdevēju komanda.

“Labas karjeras pamats ir laba zināšanu bāze. Attiecībā uz pārdošanu, jūs to varat iegūt rahmqvist koledžā.”

Bjørn-Ove Emaus – Rahmqvist koledžas direktors

Vieta, kur augt

“Personīgi es sāku 1999. gadā kā pārdevējs Rahmqvist. Šodien esmu biznesa grupas vadītājs, atbildīgs par Ziemeļvalstu reģionu un jauna biznesa uzsākšanu pārējā Eiropā.” 

Katram te – Ramqvist – ir unikāls stāsts, arī tev. Kopā ar mums vari iet tik tālu, cik vēlies, un nav svarīgi, no kurienes nāc. Attīstot tevi kā pārdevēju, mēs nodrošinām personīgu treneri, iespēju turpināt mācības Rahmqvist koledžā un atbalstu pārdošanā.

Citi mēdz runāt par brīvību ar atbildību. Mēs runājam par atbildību ar brīvību. Rahmqvist izvirza ambiciozus mērķus un sniedz daudz brīvības.

Full rahmqvistcollege

Rahmqvist koledža – mums piederoša skola

Mūsu pārdevēji iziet pamatapmācību. Šeit mācam, kā pārdošanu paveikt viegli. Mācību process un visas lekcijas ir cieši saistītas ar realitāti, jo ņemtas no ikdienas pieredzes pārdošanā.

Full inspireravarandratemp

Iedvesmojam viens otru

Zinām, ka pārdevēji ir konkurētspējīgi ļaudis. Papildu mūsu pašsaprotamajam atalgojumam, ik pēc trīs gadiem organizējam Eiropas reģiona sezonas noslēguma pasākumu. To organizē uzvarētāju nominēšanai, kurā apbalvojam mūsu veiksmīgākos kolēģus.

Veselīgs darbinieks ir laimīgs darbinieks

Vēlamies, lai jūs būtu veselīgā līdzsvarā starp darbu un atpūtu. Tādēļ ieguldām līdzekļus veselību veicinošos pasākumos. Piemēram, katru gadu tiekamies Lidingolopetā un organizējam kopā sanākšanu, iekļaujot dažādas sporta aktivitātes.

Mūsu oāze dienvidāfrikā

Dienvidāfrikas ziemeļos Mapungubves dabas rezervātā atrodas mūsu konferenču telpas. Tur atzīmējam mūsu visveiksmīgāko kolēģu panākumus, plānojam nākotni un gūstam iedvesmu no brīnišķīgās apkārtnes. Mapungubves dabas rezervāts apbur ar savvaļas dabas krāšņumu.

sīkdatņu teksts. uzzināt vairāk
noraidīt
atļaut sīkdatnes